Jdi na obsah Jdi na menu
 Cheaty


Kódy zadávejte v módu kariéry – Vložení kódu → Vlož tajný kód.

 • collectorsed& — přidá do autosalonu: Acura NSX, Acura Integra, Audi RS4, Lexus IS350, Pontiac Solstice GXP + 4 nové tratě
 • onlinesubaru& — zpřístupní Subaru Imrezu WRX, na začátku kariéry ( zadarmo )
 • mitsubishigofar — přidá do garáže Mitsubishi Lancer Evolution X ( předupravený pro grip )
 • safetynet — přidá 24 žetonů opravy a 16 žetonů úplné opravy
 • cashmoney — +10000$
 • reggame — zaregistruje hru
 • zerozerozero — přidá do garáže VW Golf GTi v barvách Coca-Coly ( předupravený pro grip )
 • 1mi9k7e1 — nové náhradní díly
 • l1is97a1 — nový disk
 • w2iollo1 — nový vinyl
 • 1ma9×99 — nové nálepky
 • horsepower — zvýší koňský výkon
 • itsaboutyou — přidá do garáže Audi TT ( předupravený pro grip )
 • worldslongestlas­ting — přidá do garáže Dodge Viper SRT10 ( předupravený pro grip )
 • energizerlithium — prémiové nálepky
 • castrolsyntec — prémiové nálepky
 • leipzig — zpřístupní testovací trať Porsche v Lipsku
 • unlockallthings — zpřístupní všechny vozy v obchodě a zpřístupní celý šampionát

Kódy lze použít jen jednou v kariéře.

P.S. & pište podržením levého ALT + 38 ( v případě aktivní EN klávesnici ).


Informace o tuningu

S tuningem aut v Need for Speed Pro-Street jsou spojeny blueprinty, autosculpt a další zajímavé prvky. Pojďme si o nich říct něco víc. (A mrknout se na customization video od IGN). Určitě si článek dočtěte dokonce, obsahuje důležité informace, které na jiném česky psaném webu nenajdete!


Blueprinty

Blueprint je soubor informací, popiující technickou a designovou stránku auta. Takže můžeš mít například jeden blueprint orientovaný čistě na rychlost a jiný zase na lepší ovládání auta při driftování. Samozřejmě každý blueprint s sebou nese i barvu auta, nálepky, a další, takže můžeš mít uložený tři vzhledy pro jedno auto. Blueprint není vázaný na jedno auto, vytvoříš ho třeba na Mazdě, ale zátra ho můžeš hodit třeba na BMW. Blueprinty jdou sdílet přes internet, z toho plyne fakt, že když budeš dobrej tuner, tak poroste tvoje sláva zároveň se slávou tvýho blueprintu.

Jak probíhá tuning

Nejdříve si vybereš jakou část budeš upravovat a potom se buď rozhodneš pro Quick Upgrade, což je vlastně předdefinovaný balíček dílů. Sice ti zvýší výkon auta, ale pokud budeš chtít z auta vyždímat maximum, budeš muset sáhnout po Custom Upgrade, tedy vlastním výběru veškerých dílů.

Custom Upgrade

Custom Upgrade ti dá absolutní volnost v tuningu. Můžeš si vybrat jakýkoli díl na vylepšení motoru, sání, zavěšení kol, brzd, pneumatik a nitro systému NOS. Pro každou část existují desítky licensovaných výrobců ze kterých máš na výběr. Některé z těchto prvků ovlivní ihned výkon auta, například nový spoiler, nebo body kit, ikdyž věci jako prahy, nebo kapoty přímo nezvýší koňskou sílu nebo ovládání auta.

AutoSculpt

Ve chvíli kdy nainstaluješ část auta jako třeba kapotu, spoiler, nebo body kit, můeš ihned dynamicky změnit jejich vzhled = aerodynamiku a tedy i jízdní vlastnosti. Podobně jako v Carbonech můš na výběr nekolik míst kterými můžeš hýbat a popotahovat je. Mělo by jich být ale podstatně více než v NFS Carbon. AutoSculpt ti dává neuvěřitelný množství kombinací vizuálního tuningu. To jak jste auto upravili po stránce aerodynamiky si budeš moct zjistit vě větrným tunelu.

Oproti minulým letem umožňuje AutoSculpt letos přímo ovlivnit výkon a jízdní vlastnosti auta. Když upravíte auto tak, že budete více přitlačování k vozovce, můžete získat nějaké KMH navíc, ale taky to může zhoršit ovládání. Všechno se bude muset upravovat opatrně. ProStreet ti dává absolutní volnost.

Motor, brzdy, převodovka…

ProStreet umožňují upravovat nespočet detailních elementů ve tvým autě, jako třeba podvozku, motoru, hnacího ústrojí, čí brzd. Pro každý tento systém zvlášť existuje spousta detailního nastavení parametrů, např. rozložení brzdného účinku brzd, tlak v brzdách, časování vačky, převodový poměr. Prostě všechno (dvě věci se mi ani nepovedlo přeložit a to sem se hodně snažil). Abys mohl upravovat tyto hodnoty, budeš muset koupit neoriginální součástku, ale když už to uděláš, ískáš totální kontrolu nad svým autem a nad tím, jak se s ním bude jezdit.

Další online výhody

Zajímavostí je, že EA slibuje, že kvůli tuningu nebudeš muset mít spuštěnou hru. EA hodlá spustit online garáž, kde si vyladíš auto podle svých potřeba a pak si jen stáhneš blueprint. Su zvědavej jak to bude fungovat,ale zní to slibně. Když nebudu třeba vědět co znamená časování vačky, najdu si to na intenretu a hned si upravím čísla v mým autě :D


 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Recommendations: how to promote your deadberlin.estranky.cz

(Latonyaatody, 26. 3. 2018 11:36)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.