Jdi na obsah Jdi na menu
 


Snork

Nepřítel:

Snork Je tvor, který se pohybuje ve stínech a snaží se být nespatřena. Zběsile hledá potravu a věci, aby přežil v zoně. Snork je asi z 90 - 95% shodný s člověkem. Jeho tělo je pokryto modnižanmi a podlitinami. Nosí stále starou plynovou masku typu PDA-3M s utženým respirátorem. Jeho zuby a dásně jsou v hrozném stavu. Chodí stále přikrčen a to kvůli špatným chrupavkám. Jeho páteř nevydrží přílišnou námahu.
Jméno snork pochází z vpojmenování jednoho německého novináře, který po dělal reportáže z Ukrajiny. Nazval ji "Snorchel" což znamená chobot. To se líbilo vojákům a přejmenovali ji na Snork.

Controler

Nepřítel:

Controler Tmavé zapletené vlasy, dlouhé nehty, vystouplé oči a polidštěná tvář. Tak vypadá tato pobledlá bestije zvaná Controler. Je velimi neberpečný a má schopnosti telepatické komunikace.
V zoně zastavá funkci "kontrolera", kontroluje vzdálenost zobii od Stalkerů a řídí útoky zombii na ně pomocí telepatie. Pohybuje se po zemi, po střechách, ale také leze třeba na stromy. Dále také dokáže ovládnou telepatií vojáky a dostatečně to skrývat, z dálky se může zdát, že vojácí vedou normlální činy z vlastní vůle, ale při bližším zkoumání zjistíte, že opakují jedný a ty samé věci, fráze a nakonec je třeba nejdete někde v rohu jako obět ohlodané a rozsápané. Jinak řečeno neveřte tomu co vidíte z dálky a slyšíte ve vysílačce.

Zombie

Nepřítel:

Controler Nemrtví lidé, kteří jsou ovládany telepatyckými monstry. Mají sníženou lidskou aktivitu, ulně zničenou osobnost a jejich tělo má malou koordinaci pohybů. Telepati shromažĎují zombie na střechách a když se obět přiblíží, tak zadají povel k ůtoku. Když zombie první spatří nepřítele, tak pošlou telepatickou zprávu telepatům a čakají na rozkazy. Po dobu kdy vyslali tuto zprávu a ještě nepřišla odpověď, tak oběť stále sledují. Zombie také mohou zvednou a používát k útoku zbraně.

Bloodsucker

Nepřítel:

Controler Tak tahle asi jedna nejošklivějších stvůr se živí krví, něco jako upír. Je to jeden z nejtěžších protivníků. Jeho schopnosti je se zneviditelnit a vidíte ho jako mlhavý stín. Ve dne ho objevíte pomocí tichého plížení a posloucháním jeho kroků a zvuků, které vydává. Potkáte ho spíše v noci. Jeho oči se mu vždy rozsvítí, když útočí na kořist. Je velni agresivný, svalnatý a důmyslný protivník, takže žádná sranda. Po zabití svého nepřítele z něj vysaje všechnu krev. (už se teším až tě potkám hajzle:)

Dwarf

Nepřítel:

Controler Oškliví žluto-bílí Dwarfové žijí ve slepeních a kanálech. Jejich oči jsou citlivé na světlo, které byly oslepeny během veliké záře. Dwarfové nastražují v kobkách různé pasti proti Stalkerům, vědcům a vojákům. Pro zatarasení přistupových cest a různých míst používají nosníky, veliké předměty a podobné věci. Dwarfové mají veliké a silné paže a jejich otrhaný oděv jim dobře sedne. Dwarfové vedou válku protí klanům "Sklepých psů". Jejich charakter je odporyný, překypující zlou vůlí a k vedění nečekaných a horkokrevných akcí. Mají předvídavost a jsou schopni telekinetickým schopnostem. A ve svcýh akcích jsou velkmi ostří. Jejich předvídavost napomá jejich smyslům a dokaží dobře odhadnou místo, kde je nepřítel. Zatímco telekinetické schopnosti dokáží manipulovat velikými předměty v dálce a hodit je na nepřítele. Ale na druhou stranu vydávání energie na telekinematiku jim může způsobit mrtvici.
Jejich schopnosti, charakter, dále s dodanou inteligencí dělají z Dwarfů jednoho z nejbezpečnějších nepřátel v tmavé části zóny.
Tělesně jsou velmi slabí. Sice dokážou házet předměty pomocí telekinetické energije z dálky na nepřítele, chytat je a zastavit při letu, V případě, že nejsou v okolí přdměty s kterými by mohli házet, tak vás odstřelí přímo do hlavy. Ale zkuste se přiblížit co nejblíže k těmto nestvůrám a uvidíte jak je lehké je zněškodnit.

Tark

Nepřítel:

Controler Něco jako zmutovaná podoba koně. Jehož tělo nemá již schopnost metabolismu a uzdravování tkáně. Chybí mu ocas, hlava je srostlá se zády a tvoří hrb. Přední končetiny jsou mnohem silměnší než zadní. Jeho tkáň je na mnoha místech porušena a místy jsou vidět svaly a kosti. Některé z kostí jsou zlomené a krev je hustá, ani skoro neteče. Váha je asi půl tuny a výška 2,5 až 3 m.

Blind dogs

Nepřítel:

Controler Jsou to potomci smetiště a pustin. Mají věčně naštvanou náladu. Slepí psi se vyskytují v zoně většinou ve směčkách 10 - 20 jednotlivů, ale také jako jedinci. Mutací slepých psů je několik od prostého zmrzačení až po vývin inteligence dovršující v 6 smysl, jsou schopní telpatuie a díky ní cítění protívníka přez zeď. Nejhoší pro nás je to, že u těchto psů se z generace na generaci jejich schopností vyvíjí.

Rats

Nepřítel:

Controler Kdo by neznal rmutované krysy. Jsou odolné na radiaci a pohybují se ve skupunách a většinou velmi početných. Snaží se za každou cenu dostat ke své kořisti každou skulinou a dokáží vás sežrat, i když jsou prodle vás bezmocní a moc malí, ale tak počkejte až na vás poběží hnědý mrak krys, kdo bude utíkat? (je jesné, že je killneme,ale to bylo jenom pro tu atmosféru:)

Rat wolves

Nepřítel:

Controler Mnohem větší a krvelačnější zmutovaná krysa (zapomeňte na falloutovské krtkoprasy, tohle bude mnohem neberpečnější). K přirovnání k normálním krysám, jeden Rat Wolv vydá za 10 normálník krys. V době hladu se klidně sežerou navzájem. Jsou velkmi odolné proti radiaci. Je dost težké je hned tak odstřelit.

Flash

Nepřítel:

Controler Mutant křížený asi prasetem a nějakým jiným tvorem. I když to vypadá jakou směs pustiny, tak má velikou sílu a silné nohy rozdrtí, jako vojenská jízda na koni, svého nepřítele. Je to něco jako nekontrolovaný buldorez ze živé hmoty.

Mutant Hog

Nepřítel:

Controler Zmutovaný divočák bude dobrým soupeřem. Když vás nabere ze zadu, tak asi více co ucítíte v žebrech. Má veliké spičáky a je silný a agresivní. Můžete je potkat jednotilivě nebo v celých stádech.

Pseudo giant

Nepřítel:

Controler Nejsou nijak důmyslní, ani nemají žádné psychické schopnosti. Tak co dělá tyto monstea tak nebezpečnými? Je to jejich ohromná síla a agresivita. Jeho paže jsou krátké, takže se k vám budre snažit přiblížit co nejbléže bude moct. Střelba ani granáty ho nedokáží udržet ve vzdálensoit od vás. Nejjednodužší obrana je se mu vyhnout.

Chernobyl Dog

Nepřítel:

Controler Nedívete se na tohohle (vořecha), ale po zbrani. Tento čenobylský pes má psychické schopnosti. Zaměří se na vaše myšlení a zautočí psichickým útokem. Proto je také težké ho zabít.

Wolf beast??

Nepřítel:

Controler název je s otazníkama, protože jsem si ho vymyslel, ale je že tyto bestie ve hře S.T.A.L.K.E.R. budou, vice na screenshotech ze hry.

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

otázka

(Coma, 27. 6. 2008 13:42)

TO STEMA OTAZNIKAMA JE PSEUDO DOG KDE SI POTKAL TOHO TARKA?